Grono osób szukające busa do Niemiec weryfikuję cenę przejazdu. Kwota nigdy nie jest dokładnie podana przez przewoźnika i nie ma co ukrywać, że w każdym dniu może się ona zmieniać. Dzieje się tak gdyż cena paliw jest stale zmieniająca się rośnie, spada i tak cały czas. Następną i najważniejszą kwestią jest miejsce odbioru osoby korzystającej z usług przewoźnika, a także miejsce docelowe. Korzystając z usługi door to door prawdopodobnie cena może lekke się podnieść, gdyż kierowca będzie zmuszony do zjechania z głównej trasy. Niemniej jednak jest możliwość pewnych kalkulacji cen busa do Niemiec.

Wyjściową ceną większej części przewoźników jest kwota 45E (euro), czyli około 187zł. Jest to cena, od której zaczyna się najtańszy przejazd. Dodatkowo wpływ na taką kwotę ma zapewne stała współpraca z firmą transportową, więc warto pamiętać, aby spytać się przewoźnika czy są dodatkowe ulgi dla osób częściej podróżujących busem.

Kolejna z ofert firm transportowych busem do Niemiec rozpoczyna się od 220zł do 260zł, czyli od 55E (euro) do 65E (euro). Przejazd we wskazane miejsca w Niemczech – Frankfurt i rejon Dusseldorf to ceny rzędu 230zł, czyli 55E (euro). Wynajem całego busa do Berlin lotnisko Schonefeld, Tegel to ceny około 800zł.

Przykładowe ceny przejazdów do Niemiec kolejnej firmy zostały wyszczególnione w poniższej tabeli:

Wyjazd Cel Cena
Katowice Berlin 260zł
Rybnik Hagen 260zł
Opole Cottbus 260zł
Wałbrzych Dortmund 260zł
Legnica Dusseldorf 260zł
Nysa Munster 260zł

Reasumując korzystając z oferty przewoźników busem do Niemiec nie powinniśmy zapłacić więcej niż 260zł.

Cennik przewozów często ustalany jest indywidualnie z przewoźnikiem ze względu na rejon, z którego odbierany jest pasażer oraz, w jakie miejsce dokładnie kończy trasę. Dodatkową opłatą może być dodatkowy bagaż po wcześniejszych ustaleniach z firmą transportową. Niemniej jednak poniżej prezentujemy kolejną ofertę przewoźnika:

  • Klimatyzowany pojazd
  • Bez przesiadek
  • Nie pobierają opłaty za dodatkowy nadbagaż

Cena: 180zł – 280zł / za osobę

Kolejna z ofert dotyczy organizacji 6-ścio osobowej grupy spod jednego miejsca odjazdu. 5 osób jedzie w normalnej cenie, a 6-ta przejeżdża za 99 zł.

Następna oferta zlokalizowana w sieci Niemcy – Polska, cena za osobę uzależniona od miejsca wyjazdu: 150 – 260 zł, a w dwie strony 500zł.

Ceny busa do Niemiec

Wyjazd Cel Cena
Bydgoszcz Hannover 260zł
Szczecin Frankfurt 220zł
Poznań Bielefeld 230zł
Katowice Magdeburg 270zł
Warszawa Kolonia 240zł
Kraków Cottbus 250zł